Czy katalogi stron nadal maja sens?

Czy katalogi stron nadal maja sens?

Tworzenie Pamiętna szkolne Scrapbooking Pages

Jeśli chcesz pomóc dziecku zachować swoje wspomnienia ze szkoły, nie ma chyba lepszego sposobu, niż z albumu szkoły notatniku. Można zapisać swoje pamiątki, zdjęcia i przykłady ich pracy szkoły w pięknej i osobistego albumu. Rozważ te wskazówki i porady dotyczące tworzenia oszałamiające strony szkoły scrapbooking.www.sqlogic.pl

Być selektywny z tym, co Preserve

Czy katalogi stron nadal maja sens?

Nie ma ograniczeń co do tego, co można zachować w notatniku, ale nie popełnia błąd sądząc, że należy zachować wszystko albo. Każda karta raportu, każdy dobry test, wszystkie te rzeczy mogą być wyczerpujące. Dlatego podczas montażu stron scrapbooking szkole, być selektywne i wybierz elementy, które mają największe znaczenie dla Ciebie i Twojego dziecka.

Możesz pamiętam dziecka duże kawałki dzieła sztuki lub projektów naukowych. Jednym ze sposobów, aby to zrobić na stronach scrapbooking szkolnych jest, aby zrobić zdjęcie swojego dziecka z projektem. Można również skanować duże projekty artystyczne w komputerze. Następnie za pomocą oprogramowania do wielkości obrazu i wydrukować kopię do albumu szkolnego.

Szkoła Scrapbooking Strony Start z Punktu Kontaktowego

Czy katalogi stron nadal maja sens?

Centralnym punktem każdej strony scrapbooking szkolnego może być zdjęcie lub cokolwiek innego, co uważasz za pamiątkę lub pamiątkę. Na przykład, nuty z motywu dziecka lub program ze spektaklu były w może być również dobre punkty kontaktowe. Oczywiście, że to dobry pomysł, aby dodać zdjęcia z tych wydarzeń, a także, ale czasami zdjęcia mogą być wykorzystane jako akcentowane upiększeń, a nie tylko jako punkt centralny.

Daj szkoły Album jednoczącej Theme

Dobrym pomysłem na stronach szkoły scrapbooking jest włączenie tematu lub wspólny element na każdej stronie. To łączy wszystkie strony razem. Może to być kolory szkolne lub maskotką szkoły.

– autor artykułu