Katalogi firm budowalnych

Katalogi firm budowalnych Na przykład, jeśli kolory szkolne były granatowe i białe, można użyć ich jako głównych kolorów dla każdej strony scrapbooking szkolnych. Albo można użyć maskotkę szkoły lub zwierzę, które zespoły zostały nazwane jako jednego rodzaju ozdobę na każdej stronie. Na przykład, jeśli zespół szkoła była Lions, to można mieć lwa jednego typu lub innego na każdej stronie.

Wywiad swoje dziecko każdego roku

uczucia i wspomnienia Twojego dziecka są ważnym elementem albumu szkolnego. Nie jest prawdopodobne, aby uzyskać wiele informacji z dzieckiem o swoich wspomnieniach z pierwszej klasy chyba zadać konkretne pytania. Tworzenie kwestionariusz dla Twojego dziecka, aby pamiętać, swojego najlepszego przyjaciela, ulubionego tematu, najlepsze wspomnienie pierwszego gatunku, ulubiony obiad, najbardziej pamiętnych wycieczkę lub jakichkolwiek innych pytań, które chcesz umieścić w albumie notatniku. Pamiętaj, aby zadać te pytania co roku, podczas gdy wspomnienia są świeże w umyśle dziecka.

Katalogi firm budowalnych

Zaangażuj dzieci

Twoje dzieci nie może być tak zachwycający jak ty o swoich stron szkoła scrapbooking, ale jest to dobry pomysł, aby przynajmniej pozwoli im poczuć się tak, jakby ich opinie są mile widziane. Niech wybierać jakie elementy są dla nich ważne, i że chcą włączone. Mogą one nie spędzać weekendy z faktycznie łącząc te szkoły scrapbooking stron, ale przynajmniej wiesz, że stali się częścią tego w jakiś sposób.

Katalogi firm budowalnych

Christine Perry jest zapalonym scrapbooker i ma ponad 10 lat doświadczenia scrapbooking. Jej ulubionymi przedmiotami scrapbooking są jej niechętnie nastolatków. Ona zaprasza do swojej stronie internetowej, http://www.intoscrapbooking.com więcej pomysłów scrapbooking.

Należy Dołącz miesięczny Scrapbooking Kit Klub?

– autor artykułu