Wady i zalety platnego hostingu

Wady i zalety platnego hostingu

Twoje dziecko w wieku 4 miesięcy

Twoje dziecko jest w wieku 4 miesięcy, co oznacza, że ??jedna trzecia ich pierwszy rok minął. Dla ciebie, to był prawdopodobnie bardzo szybko, a ty i twoje dziecko widziałem wiele zmian. Twój maluch ewoluowała od bycia małe, raczej senne istota do wpisu, mały człowiek z własną rękę chce, potrzeby i pragnienia.

Dziecko po 4 miesiącach przechodzi więcej zmian rozwojowych, jak się jeszcze bardziej przyzwyczajeni do świadomi otaczającego ich świata. Weźmy spojrzeć i zobaczyć, co Twoje dziecko robi to albo już lub wkrótce zacząć robić:

Rozwój dziecka po 4 miesiącach

W tym wieku widzimy więcej tryska wzrostu dziecka, jak Twoje dziecko nadal przybierać na wadze. Z tego przyrostu masy ciała, twoje dziecko będzie karmić trochę rzadziej i zaczną osiedlać się więcej harmonogramem posiłku, chcąc zjeść około trzy razy dziennie, tak jak inne dzieci i dorosłych.

W tym wieku dzieci się rozproszony przez inne bodźce podczas posiłków. W rzeczywistości piersią czterech miesięcy dziecko może być bardzo irytujące, ponieważ zachowują zerwania i obracając głowę, aby zobaczyć co się dzieje. Jeśli okaże się, że dziecko nie chce jeść, bo patrzą co ich starsze rodzeństwo robią i oni dostać rozproszony przez hałas, być może trzeba będzie karmić piersią w innym, cichszy pokój.

Tak jak dziecko jest przyciągany i stymulowane przez obiekty, które mogą teraz dotrzeć do nich, a nawet je złapać. Część ich poszukiwań jest umieścić żądany element w swoich ustach. W tym czasie, można zauważyć, że dziecko produkuje dużo śliny. W tym wieku wiele dzieci zaczynają ząbkowania, ale zazwyczaj nie zobaczyć rzeczywisty ząb przed sześciu miesięcy.

Cztery miesiące to dobry czas, aby rozpocząć wprowadzanie obiektów jak światło grzechotki lub zabawki, która sprawia, że ??dźwięk przed swoim dzieckiem.

– autor artykułu