Ktory polski hosting ma najbezpieczniejsze serwery?

Ktory polski hosting ma najbezpieczniejsze serwery?

Transkrypcja medyczne – wynagrodzenie perspektywy ponad 11 lat

Przemysł medycznych transkrypcji, poprzez stowarzyszenie zawodowe dla MTS AHDI, jest o impuls, aby 2011 rok w poświadczeniu. W ubiegłym roku AHDI Dom Delegatów podjęło uchwałę w uzasadnieniu obowiązkowego credentialing. Moje zdanie na ten temat od dawna, że ??musimy trochę danych, który obsługuje wartości credentialing i danych, które jest czymś więcej niż tylko anegdotycznych opowieści.http://www.septica.pl/Podk-ady-Higieniczne-c1_4_2.htm

Pamiętaj podstawowy Psychologia kursy?

Ktory polski hosting ma najbezpieczniejsze serwery?

Jedno spotkanie Niedawno uczestniczyłem postawione pytanie, dlaczego transcriptionists medyczne wydają się straszne i / lub unsupportive obowiązkowego credentialing. Wierzę spojrzenie na hierarchia potrzeb może dać nam pewien wgląd w to. Wiele MTs pracować więcej niż jedno zadanie, aby związać koniec z końcem. Wynagrodzenia naprawdę nie zmieniły się w ciągu ostatnich 11 lat (zobacz więcej na ten temat poniżej). Dzięki naszej trudnej sytuacji gospodarczej, ludzie są zainteresowani są pewni ich podstawowe potrzeby są spełnione. Hierarchia Maslowa pokazuje, że ludzie są po raz pierwszy dotyczy potrzeb fizjologicznych (żywność i schronienie), a następnie bezpieczeństwa (w organizmie, zatrudnienie, zdrowie, zasoby, rodziny, etc.), miłości / przynależności (przyjaźni i rodziny), szacunek (samoocena, zaufanie, osiągnięcia, szacunek dla innych, szacunek dla innych), a następnie samorealizacji (moralność, kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów, itp).

Teraz wiemy, że te podstawy, niech zastosować go do transkrypcji medycznych i medycznych transcriptionists rzeczy stoją. Najpierw chcę wiedzieć, że te fizjologiczne potrzeby są zaspokajane. Oznacza to, że najpierw skupi się mieć dach nad naszymi głowami (opłat za czynsz lub dom) i jedzenie na stole dla naszej rodziny. W dziedzinie bezpieczeństwa, chcemy być zdrowi, mają bezpieczeństwo zatrudnienia, a mieć pewność, nasze rodziny są bezpieczne.

– autor artykułu