Katalogi firm uslugowych

Katalogi firm uslugowych

To powinno być łatwe dla kogoś, idąc do ustalenia, jaki jest twój produkt lub usługa jest szybkie i łatwe, a nawet z drugiego końca pokoju. Chcesz zwrócić zainteresowane osoby do swojej budki i uchwycić ich zainteresowanie.

• Angażują zmysły dźwięku oprócz bodźców wzrokowych. Włączyć muzykę lub nagrania audio w przestrzeni wystawienniczej. W razie potrzeby, można nawet grać prezentacji wideo w przestrzeni wystawienniczej, aby przyciągnąć uwagę i informować i edukować użytkowników w tym samym czasie.

Katalogi firm uslugowych

• Należy uważać, aby nie zaśmiecać swoją powierzchnię wystawienniczą o zbyt wiele „rzeczy”. Wszystko na wyświetlaczu powinno mieć cel i / lub wykonywania funkcji i to powinno być uporządkowane. Zdajesz sobie jednak chcą mieć wiele przyciągających wzrok materiałów informacyjnych i literatury odwiedzający może zabrać ze sobą, aby pamiętać Ciebie i Twojej firmy, ale starają się umieścić je w stojaki na prospekty i posiadaczy literatury zachować rzeczy schludny i profesjonalny.

Katalogi firm uslugowych

• Im bardziej oryginalne i niepowtarzalne można zrobić swoje stoiska i budki, tym lepsze wyniki można zobaczyć za swoje wysiłki. Unikalne pomysły odróżnia cię od konkurencji i sprawiają, że wyróżnia się. Rozważmy każdy pomysł, który jest profesjonalny, atrakcyjny i charakterystyczny.

• Jeden unikalny pomysł, może warto rozważyć jest posiadanie modeli lub „żywe eksponaty” w przestrzeni. Na przykład, jeśli można wynająć rozpoznawalny sportowiec lub sławna witać ludzi na swoim stoisku-i promuj ją z góry, że ta osoba będzie na swoim stoisku i autografy, a potem współrzędnych, który z gratisów dla jakiegoś elementu pamiątek związanych z tym sportowcem lub gwiazdą, to świetny sposób, aby narysować tłum poza swoim stoisku. Alternatywnie, można wynająć MIME artystów, klaunów, ani innych znaków zwrócić uwagę na stoisku, jak również.

– autor artykułu