Platny hosting a przepustowosc danych

Platny hosting a przepustowosc danych Niestety nie zrobili tego badania za rok 2010, więc użyjmy liczb w 2009, aby spojrzeć na dane.

W badaniu z 2009 roku, spojrzałem na czterech różnych grup zawodowych: HIM dyrektorzy / kierownicy, kodery, rejestry nowotworowe i transcriptionists medycznych. Ważne jest, aby pamiętać, że w tym roku zmieniła się, w jaki sposób zaawansowane informacje zebrane wynagrodzenia i przeniósł się do raportowania szereg zamiast konkretnej liczby. Co mam zrobić tutaj jest trochę środku tych zakresów. Dla dyrektorów niego, ich średnia pensja wynosiła 65-70K $ rocznie. Zgłaszają wykazały, że 62% stwierdziło, że otrzymali wzrost płac w ubiegłym roku, a 94% z tej grupy zostało akredytowanych. Kodery podano średnią pensję w wysokości $ 40-45K z 62% respondentów twierdzi, że otrzymał wzrost wynagrodzenia, a 95% jest akredytowanych. rejestry nowotworowe były interesująca grupa patrzeć, ze średnią pensją $ 40-45K, 89% akredytowanych i była jedna grupa, która miała spójnych wzrosły na całym pokładzie. transcriptionists medyczne podano średnią pensję w wysokości $ 25-30K, a tylko 34% respondentów twierdzi, że w większym stopniu niż w roku poprzednim i raportowania zrobili mniej 20%.

Platny hosting a przepustowosc danych

Badanie informuje również, że ogólnie w dziedzinie niego 40% otrzymać wyższe wynagrodzenie, ponieważ ich poświadczeniu. To ciekawe, żeby pamiętać, że rejestry nowotworowe donoszą, że 58% pracodawców płacić więcej za credentialing i MTs zgłaszane tylko 19% pracodawców płacić więcej za ich poświadczeniu. To może być bardzo dobrze wskazanie jak ważne pracodawców pchania to i wzbogacić ją z pewnego rodzaju zachęta finansowa jest.

Ok, więc to jeden rok. Rzućmy okiem na porównanie od 1998 do 2009. Należy pamiętać, że jest to rok używam powyżej dla porównania co kupuje dolara. Oto porównanie wynagrodzenia tylko w tych czterech grup od 1998 do 2009 roku, a także pokazuje, jaki procent zmianą jest to:

– autor artykułu